Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"
Wodne oKKo

Oferta usług MOSiR Kędzierzyn-Koźle

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu

 

Zajęcia SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ MOSIR

Są to zajęcia prowadzone w miesiącach nauki szkolnej. Informacje o zapisach umieszczane są na stronie internetowej, facebooku oraz w mediach lokalnych. Kurs obejmuje 10 zajęć, każda grupa uczestniczy w cotygodniowych spotkaniach. Zajęcia odbywają się w dużym i małym basenie w Krytej Pływalni MOSiR przy alei Jana Pawła II 31. Grupy liczą maksymalnie 15 uczestników. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Uczestnicy podzieleni są na grupy zależnie od poziomu zaawansowania.

Szczegółowe informacje dostępne w kasie Krytej Pływalni oraz pod nr tel. 77 472 54 81

Zajęcia fitness w STUDIU ZDROWIA

Zajęcia ruchowe mające na celu podniesienie oraz utrzymanie poziomu aktywności. Odbywają się w salce fitness Stadionu Sportowego "Kuźniczka" przy ul. Grunwaldzkiej 71. Prowadzone są zgodnie ze stałym harmonogramem, który obejmuje różne rodzaje zajęć w zależności od zainteresowań. 

Szczegóły dotyczące zajęć oraz aktualny harmonogram dostępny: http://www.mosirkk.pl/obiekty/zespol-stadionow-sportowych/stadion-sportowy-kuzniczk/studio-zdrowia

Zajęcia AQUA FITNESS

Zajęcia Aqua fitness odbywają się w miesiącach wrzesień-czerwiec w Krytej Pływalni przy alei Jana Pawła II 31. W małym basenie prowadzone są zajęcia w ramach akcji "Aktywny Senior" - odbywają się one w godzinach dopołudnowych - w 2020 r. prowadzone były zajęcia dla 8 grup. Na dużym basenie odbywają się zajęcia przy muzyce z użyciem pasów wypornościowych oraz dodatkowego sprzętu. Zapisy na zajęcia prowadzone są w kasie Krytej Pływalni od 20. każdego miesiąca poprzedzającego udział.

Harmonogram zajęć dostępny jest na: http://www.mosirkk.pl/obiekty/kryta-plywalnia/aqua-fitness

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW

Przy przystani kajakowej znajdującej się na terenie Stadionu Sportowego "Kuźniczka" istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni kajaków MOSIR.

Regulamin oraz cennik dostępne w linku

http://www.mosirkk.pl/obiekty/przystanie-kajakowe/przystan-kuzniczka

ŚCIANKA BULDERINGOWA

W Hali Sportowej "Śródmieście" znajduję się ścianka wspinaczkowa, z której skorzystać można w godzinach otwarcia obiektu. Ze ścianki korzystać mogą dorośli oraz dzieci pod opieką opiekunów.

szczegóły; http://www.mosirkk.pl/obiekty/hala-sportowa-srodmiescie/scianka-bulderingowa

BOISKO DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

BOISKO DO KOSZYKÓWKI

KORTY DO BADMINTONA

KORTY TENISOWE ORLIK KOŹLE

BIEŻNIA LEKKOATLETYCZNA STADION SPORTOWY KUŹNICZKA

Każdego roku liczba klientów uczestniczących w Naszych zajęciach rośnie. Liczba grup zwiększa się w każdym kolejnym sezonie. Staramy się stworzyć dla Państwa ofertę odpowiadającą potrzebom.

ZAPRASZAMY