Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"
Wodne oKKo

Bieg przeszkodowy "Zawzięty Kozioł"

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI! BYŁA MOC!

WYNIKI OPEN/FOR FUN: https://time-sport.pl/results/wyniki-20-08-2023-zawziety-koziol-vol-2/

Już 20 sierpnia na Stadionie Sportowym w Sławięcicach wielkie, sportowe wydarzenie na kędzierzyńsko-kozielskiej ziemi! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na II edycję „Zawziętego Kozła” wypełnioną rozmaitymi przeszkodami na terenie Stadionu oraz pięknego, zabytkowego parku w Sławięcicach. Czołganie, wspinanie, kąpiele błotne, wilcze doły to tylko nieliczne niespodzianki, jakie czekają na Uczestników tego ekstremalnego wydarzenia.


Bądź świadkiem tego, jak kształtuje się charakter- przyjdź i poznaj grupę śmiałków, którzy podejmą wyzwanie „Zawziętego Kozła vol. 2”!

Uruchamiamy zapisy!


Zapisy Dorośli: https://dostartu.pl/zawziety-kozio-vol-2-v9470

Zapisy Dzieci: https://dostartu.pl/zawziety-kozio-ek-vol-2-v9471

Zapraszamy!

 

Uwaga „Zawzięte Kozły”!
Parę spraw organizacyjnych dotyczących niedzielnego wydarzenia:
1. Biuro zawodów znajdować się będzie na Stadionie Sportowym w Sławięcicach przy ul. Sadowej 24 i czynne będzie od godz. 8.00 do godz. 11.15. Chipy startowe oraz opaski (OPEN) należy odebrać co najmniej godzinę przed startem swojej Fali.
2. Do godz. 9.30 chętne osoby mogą zapisać się na bieg (tylko w przypadku wolnych miejsc), uiszczając opłatę startową w Biurze Zawodów. Jedyną dostępną formą płatności w dniu zawodów jest płatność gotówką. Opłaty startowe wynoszą:
Fala OPEN/FOR FUN- 100zł/os.
3. Godziny Fal przypisane na liście startowej nie ulegają zmianie.
4. Uczestnik jest zobowiązany pilnować godziny swojej fali i stawić się w miejscu startu 15 minut przed startem fali na obowiązkowej rozgrzewce.
5. Po ukończeniu biegu chipy należy oddać na mecie (wolontariusz). W ramach pakietu każdy z Uczestników otrzyma bon na ciepły posiłek.
6. Przypominamy! Odzież oraz obuwie sportowe muszą być zgodne z wytycznymi zawartymi w pkt. 10 Regulaminu pn. „Wyposażenie Biegacza”.
Pytania dotyczące regulaminu oraz samej imprezy należy kierować e-mailowo na adres: kaszarek@mosirkk.pl .

Drodzy Rodzice Zawziętych Koziołków!

Prosimy o właściwe ubranie dzieci na Bieg „Zawziętego Koziołka”. Pamiętajmy, że odzież może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu. W ramach biletu wstępu na Bieg Dzieci otrzymają medal na mecie, talony na ciepły żurek oraz stoisko animacyjne. Żadna z kategorii biegu dziecięcego nie podlega klasyfikacji. Start biegów kategorii dziecięcych przewidziany jest na godz. 9.00. Bardzo prosimy o pojawienie się w Biurze Zawodów najpóźniej o godz. 8.30 celem podpisania oświadczenia przez rodzica/opiekuna prawnego każdego z nieletnich startujących. Dzieci, które nie będą miały podpisanego oświadczenia nie będą mogły wystartować i spróbować swoich sił na trasie biegu.

Wszelkie pytania, wątpliwości i zastrzeżenia należy kierować do Katarzyny Szarek, tel.: 451-060-099, kszarek@mosirkk.pl