Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"
Wodne oKKo

Panel zakupu i obsługi karnetów na wydarzenia OOS

« wróć

PRZECZYTAJ UWAŻNIE KILKA WSKAZÓWEK, ABY SPRAWNIEJ ZROZUMIEĆ ZASADĘ DZIAŁANIA SYSTEMU.

ISTOTNE INFORMACJE:

1. KUPOWANIE KARNETU NA WYDARZENIE:
Po uprzednim założeniu własnego konta Klienta (kliknij tu, aby zobaczyć instrukcję zakładania konta dla osoby dorosłej), aby zakupić karnet na wydarzenie, należy używać jedynie strony www.mosirkk.pl (kliknij tu, aby zobaczyć instrukcję jak wykonać zakup karnetu na wydarzenie).

2. KORZYSTANIE Z APLIKACJI OOS:
Po zakupie danego karnetu na wydarzenie, identyfikacja jego posiadania możliwa jest przez podręczną aplikację na urządzenia mobilne:
- kliknij tu, aby pobrać wersję dla użytkowników systemu android
kliknij tu, aby pobrać wersję  dla użytkowników systemu iOS
Przed każdorazowym wejściem na wydarzenie, trzeba skanować QR CODE w kasach wejściowych, który dostępny przy pomocy tejże aplikacji, po zalogowaniu kontem użytym do jego zakupu - opcja MENU/Nawigacja/wejście.

3. DODATKOWE INFORMACJE:
System OOS pozwala również na "podpinanie" pod konto osoby dorosłej, konta dziecka. Taka opcja pozwala Rodzicowi bądź Opiekunowi Prawnemu m.in. na zakup karnetów na wydarzenia swojemu dziecku. Takie konto należy utworzyć wybierając podczas rejestracji opcję "Dziecko" zamiast "Dorosły". Jeśli zaistnieje chęć utworzenia konta dziecka, należy podczas rejestracji podawać dane uprzednio założonego konta Dorosłego.

 


 

ABY PRZEJŚĆ DO STRONY OOS KLIKNIJ:

KUP KARNET ONLINE