Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"
Wodne oKKo

Igrzyska Młodzieży szkolnej

Uwaga! SZS Opolskie będzie na bieżąco informować o zawodach sportowych w roku szkolnym 2022/2023.Aktualnie zamieszczony jest wstępny terminarz szkolnych zawodów sportowych do końca roku 2022, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Uwaga! Informacje o ewentualnych terminach rozgrywania szkolnych zawodów sportowych w roku szkolnym 2022/2023 będą umieszczane również na bieżąco na stronie internetowej www.mosirkk.pl zakładka Sport Szkolny. Prosimy o sprawdzanie komunikatów organizacyjnych umieszczanych na naszej stronie internetowej.

5.10.2022 (środa) godz. 11.00

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – (rocznik 2008 –2009) - zawody powiatowe

13.10.2022 (czwartek)  godz. 8.30

Halowa piłka nożna chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody miejskie

20.10.2022 (czwartek) godz. 10.00

Halowa piłka nożna chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody powiatowe

4.11.2022 (piątek) godz. 10.00

Halowa piłka nożna chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - półfinały wojewódzkie

 

19.10.2022 (środa) godz. 9.00

Halowa piłka nożna dziewcząt – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody miejskie

28.10.2022 (piątek) godz. 10.00

Halowa piłka nożna dziewcząt – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody powiatowe

3.11.2022 (czwartek) godz. 10.00

Halowa piłka nożna dziewcząt – ( rocznik 2008-2009 ) - półfinały wojewódzkie

26.10.2022 (środa)  godz. 9.00

Unihokej - dziewcząt i chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody powiatowe

15-16.11.2022 (wtorek - środa)  godz. 9.00

Unihokej - dziewcząt i chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - Finał wojewódzki

03.11.2022 (czwartek) godz. 9.00

Szachy dziewcząt i chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody miejsko - powiatowe

29.11.2022 (wtorek) godz. 9.00

 Badminton drużynowy dziewcząt i chłopców (rocznik 2008-2009) - zawody miejsko - powiatowe

04.01.2023 (środa) godz. 9.00

Piłka ręczna - dziewczęta – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody miejsko - powiatowe

05.01.2023 (czwartek) godz. 9.00

Piłka ręczna - chłopcy – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody miejsko - powiatowe

13.01.2023 (piątek) godz. 10.00

Koszykówka 3x3 -  dziewcząt i chłopców – ( rocznik 2008-2009 ) - zawody miejsko - powiatowe

26.01.2023 (czwartek)  godz. 10.00

Tenis stołowy drużynowy - dziewcząt i chłopców– ( rocznik 2010 i młodsi ) - 1/2 Mistrzostw Powiatu

 

31.01.2023 (wtorek)  godz. 10.00

Tenis stołowy drużynowy - dziewcząt i chłopców– ( rocznik 2010 i młodsi ) - Mistrzostwa Powiatu

7.02.2023 (wtorek)  godz. 9.00

Tenis stołowy indywidualny - dziewcząt i chłopców– ( rocznik 2010 i młodsi ) - 1/2 Mistrzostw Powiatu

 

10.02.2023 (piątek)  godz. 10.00

Tenis stołowy indywidualny - dziewcząt i chłopców– ( rocznik 2010 i młodsi ) - Mistrzostwa Powiatu

25.01.2023 (środa)  godz. 9.00

Koszykówka chłopców– ( rocznik 2010 i młodsi ) - Mistrzostwa Powiatu

 

27.01.2023 (piątek)  godz. 9.00

Koszykówka dziewcząt– ( rocznik 2010 i młodsi ) - Mistrzostwa Powiatu