Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"

Igrzyska młodzieży szkolnej

ZMIANA TERMINU ! 24.05.2019 (piątek)  godz. 10:00

Lekkoatletyka - indywidualnie dziewcząt i chłopców (rocznik 2005- 2003) – mistrzostwa powiatu

NOWY TERMIN ! 09.05.2019 r. godz. 09.00

Piłka nożna dziewcząt (rocznik 2005- 2003) –  mistrzostwa powiatu   

NOWY TERMIN ! 07.05.2019 r. godz. 09.00

Piłka nożna dziewcząt (rocznik 2005- 2003) –  mistrzostwa miasta

05.04.2019 r. godz. 08.30

Sztafety pływackie dziewcząt i chłopców  (rocznik 2005 -2003) - zawody powiatowe 

Piłka nożna chłopców (rocznik 2005- 2003) - mistrzostwa powiatu   

04.04.2019 r. godz. 09.00

Piłka nożna chłopców (rocznik 2005- 2003) – mistrzostwa miasta   

26.03.2019 r. godz. 09.00

Siatkówka chłopców (rocznik 2005–2003) - zawody powiatowe

01.03.2019 r. godz. 09.00

Siatkówka dziewcząt (rocznik 2005-2003) - zawody powiatowe

19.02.2019 r. godz. 09.00

Tenis Stołowy - indywidualny dziewcząt i chłopców( rocznik 2005- 2003) - zawody miejskie   

12.02.2019 r. godz. 09.00

Badminton drużynowo dziewcząt i chłopców (rocznik 2005- 2003) - zawody powiatowe

19.12.2018 (środa)  godz. 9.00

Koszykówka chłopców (rocznik 2005-2003) - zawody powiatowe

17.12.2018 (poniedziałek)  godz. 11.00                 

Koszykówka dziewcząt (rocznik 2005-2003) - zawody powiatowe   

17.12.2018 (poniedziałek)  godz. 8.30                 

Tenis Stołowy Drużynowo dziewcząt i chłopców (rocznik 2005- 2003) - zawody powiatowe   

14.12.2018 r. godz. 10.00

Tenis Stołowy Drużynowo dziewcząt i chłopców (rocznik 2005- 2003) zawody miejskie

10.12.2018 r. godz. 9.00

Szachy drużynowo 

20.11.2018 r. godz. 9.00

Piłka ręczna chłopcy - godz. 9.00

19.11.2018 r.

Piłka ręczna dziewczęta - godz. 9.00

20.11.2018 r.

Halowa piłka nożna chłopców - godz. 10.00

15.11.2018 r.

Halowa piłka nożna dziewcząt - godz. 10.00

14.11.2018 r.

Halowa piłka nożna dziewczęta  - godz. 9.00

08.11.2018 r.

Halowa piłka nożna chłopców - godz. 9.00

07.11.2018 r.

Unihokej dziewczęta - zawody powiatowe

30.10.2018 r. godz. 09.00

Unihokej chłopcy - zawody powiatowe

30.10.2018 r. godz. 10.30

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców (rocznik 2005-2003) – zawody powiatowe  

04.10.2018 (czwartek) godz. 10.00

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców (rocznik 2005- 2003) - zawody powiatowe

28.09.2018 (piątek)  godz. 11.00

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców ( rocznik 2005-2004-2003) – zawody powiatowe  

25.09.2018 (wtorek)  godz. 10.00