Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"

Igrzyska dzieci

30.05.2019 r. (wtorek) godz. 10.00

Lekkoatletyka indywidualna  ( rocznik 2006 i młodsi) - zawody powiatowe  

28.05.2019 r. (wtorek) godz. 8.00

Mała Liga w pływaniu dla klas I-III szkół podstawowych

 

UWAGA! ZMIANA TERMINU 24.05.2019 (piątek)  godz.10.00

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców  (rocznik 2006 i młodsi) - zawody powiatowe  

NOWY TERMIN 07.05.2019 (wtorek) godz. 10.00

Mini piłka nożna chłopców - zawody powiatowe

NOWY TERMIN 06.05.2019 (poniedziałek) godz. 10.00

Mini piłka nożna dziewcząt - zawody powiatowe

05.04.2019 (piątek) godz. 8.30

Sztafety pływackie dziewcząt i chłopców  (rocznik 2006 i młodsi) - zawody powiatowe

Mini piłka nożna dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze) - zawody miejskie

02.04.2019 (wtorek) godz. 9.00

Mini piłka nożna chłopców (rocznik 2006 i młodsi) - zawody miejskie

03.04.2019 (środa) godz. 9.00

Mini siatkówka dziewcząt - czwórki (rocznik 2006 i młodsze) – zawody powiatowe  

12.03.2019 (wtorek)  godz. 9.00                 

Mini siatkówka chłopców - czwórki (rocznik 2006 i młodsi) zawody powiatowe  

13.03.2019 (środa)  godz. 9.00    

Tenis stołowy – indywidualny dziewcząt i chłopców – (rocznik 2006 i młodsi) - zawody powiatowe

06.03.2019 godz. 10.00

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców ( rocznik 2006 i młodsi) - zawody miejskie

01.03.2019 r. godz. 9.00

Drużynowe Halowe Mistrzostwa Miasta w Skoku Wzwyż szkół podstawowych

11.03.2019 r. godz. 9.00

Mini koszykówka chłopców – (rocznik 2006 i młodsi)- zawody miejsko - powiatowe

20.02.2019 r. godz. 9.00

 

Mini koszykówka dziewcząt – (rocznik 2006 i młodsze) - zawody miejsko-powiatowe

19.02.2019 r. godz. 9.00

Dwa Ognie dziewcząt  (rocznik 2008 i młodsze) – zawody powiatowe

15.02.2019 r. godz. 10.00

Dwa Ognie dziewcząt  (rocznik 2008 i młodsze) – zawody powiatowe

14.02.2019 r. godz. 10.00

Gry i Zabawy dziewcząt i chłopców (rocznik 2008 i młodsi) - zawody miejsko-powiatowe

19.12.2018 (środa) godz. 10.00                 

Miejskie Pływackie Zawody Mikołajkowe Klas III Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Szkoły

10.12.2018 r. godz. 8.30

Tenis Stołowy Drużynowo dziewcząt i chłopców (rocznik 2006 i młodsi) - zawody powiatowe   

10.12.2018 r. godz. 10.00

Tenis stołowy drużynowo dziewcząt i chłopców - zawody miejskie rocznik 2006 i młodsi

04.12.2018 r. godz. 9.00

Mini badminton dziewcząt i chłopców zawody powiatowe - Igrzyska Dzieci

03.12.2018 r. godz. 9.00

Mini piłka ręczna - chłopcy

21.11.2018 r. godz. 9.00

Mini piłka ręczna - dziewczęta

23.11.2018 godz. 9.00

Badminton - drużynowo

27.11.2018 r. godz. 9.00

21 edycja Małej ligi w pływaniu dla uczniów klas I-III szkół podstawowych

27.11.2018 r. godz. 08.30

Halowa połka nożna chłopców - powiat                                                                                              

08.11.2018 r. godz. 10.00

Halowa piłka nożna dziewczęta

05.11.2018 r. godz. 9.00

Halowa Piłka Nożna chłopcy - zawody miejskie

30.10.2018 r. godz. 9.00

Unihokej chłopcy - zawody powiatowe

29.10.2018 r. godz. 11.30

Unihokej dziewczęta - zawody powiatowe

29.10.2018 r. godz. 10.00

Szachy drużynowo - zawody powiatowe

24.10.2018 r. godz. 09.00

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców (rocznik 2006 i młodsi) - zawody powiatowe

04.10.2018 r. godz. 11.00

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców ( rocznik 2006/2007 i 2008 i młodsi) - zawody powiatowe

28.09. 2018 (piątek)  godz. 12.00

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców (rocznik 2006, 2007 i młodsi)  - zawody powiatowe  

25.09. 2018 (wtorek)  godz. 12.00