Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"
Wodne oKKo

Igrzyska dzieci

Uwaga! SZS informuje o zawodach szachowych online - w załączeniu regulamin.

Uwaga! Informacje o ewentualnych terminach rozgrywania szkolnych zawodów sportowych w roku szkolnym 2020/2021 będą umieszczane na bieżąco. Prosimy o sprawdzanie komunikatów organizacyjnych umieszczanych na naszej stronie internetowej.

05.10. 2020 (poniedziałek)  godz. 12.00

SZTAFETOWE biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – ( rocznik 2008 i młodsi) – 6 x 800 m - zawody powiatowe

04.03.2020 (środa)  godz. 9.00

Mini Siatkówka – czwórki - chłopcy  (rocznik 2007 i młodsi) -zawody miejsko-powiatowe

03.03. 2020 (wtorek) godz. 9.00

Mini Siatkówka - czwórki – dziewczęta  (rocznik 2007 i młodsze) - zawody miejsko – powiatowe

05.03. 2020 (czwartek) godz. 9.00

Tenis stołowy - Indywidualny – (rocznik 2007 i młodsi) - zawody miejskie

21.01. 2020 (wtorek)  godz. 10.00

Dwa ognie chłopców – (rocznik 2009 i młodsze) - zawody miejsko-powiatowe

15.01.2020 ( środa)  godz. 10.00

Dwa ognie dziewcząt – (rocznik 2009 i młodsze) - zawody miejsko-powiatowe

08.01.2020 (środa)  godz. 9.00

Mini badminton  (rocznik 2009 - 2010 oraz 2011 - 2012) - zawody powiatowe

13.12.2019 (piątek) godz. 8.30

Mikołajkowe zawody pływackie dla klas III szkół podstawowych

20.12.2019 (piątek)  godz. 10.00

Tenis stołowy - drużynowo  (rocznik 2007 i młodsi) zawody powiatowe

16.12.2019 (poniedziałek)  godz. 9.00

Tenis stołowy - drużynowo  (rocznik 2007 i młodsi) zawody miejskie

11.12.2019 (środa)  godz. 9.0

Badminton - drużynowo  (rocznik 2007 i młodsi) zawody powiatowe

25.11. 2019 (poniedziałek)  godz. 10.30

Gry i zabawy  dziewcząt i chłopców – (rocznik 2009 i młodsi) - zawody miejsko-powiatowe

19.11.2019 godz. 8.30

Mała liga w pływaniu dla klas I-III szkół podstawowych

20.11. 2019 (środa)  godz. 10.00

Mini piłka ręczna dziewcząt – (rocznik 2007 i młodsze) - zawody powiatowe

19.11. 2019 (wtorek)  godz. 10.00

Mini piłka ręczna chłopców - (rocznik 2007 i młodsi) – mistrzostwa powiatu

13.11.2019 (środa)  godz. 10.00

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt  (rocznik 2007 i młodsze) zawody powiatowe

06.11.2019 (środa)  godz. 10.00

Halowa Piłka Nożna Chłopców  (rocznik 2007 i młodsi) zawody powiatowe

30.10.2019 (środa)  godz. 9.00

Halowa Piłka Nożna dziewcząt  (rocznik 2007 i młodsze) zawody miejskie

29.10. 2019 (wtorek)  godz. 9.00

Halowa piłka nożna chłopców ( rocznik 2007 i młodsi) – mistrzostwa miasta

25.10.2019 (piątek)  godz. 9.00

Unihokej dziewcząt i chłopców (rocznik 2007 i młodsi) zawody powiatowe

31.10. 2019 (czwartek)  godz. 9.00

Szachy drużynowo- rocznik 2007 i młodsi  –  mistrzostwa powiatu -  Igrzyska Dzieci.

05.11. 2019 (wtorek)  godz. 11.00

Indywidualne i drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców –
( rocznik 2007- 2008, 2009  i młodsi ) - zawody powiatowe – Igrzyska Dzieci

02.10.2019 godz. 11.00

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – ( rocznik 2007 i młodsi)- zawody powiatowe – Igrzyska Dzieci

Halowa Piłka Nożna chłopcy - zawody miejskie

30.10.2018 r. godz. 9.00