Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn 2017/2018

 

Terminarz 2017/2018

 

Mecz nr godz. miejsce Nazwa zespołu Nazwa zespołu Wynik spotkania
      1 kolejka   22.10.2017 r.   pauzuje Samatix Kędzierzyn-Koźle  
1 9:30 HWS AZOTY Cewe Sinclair NoStars  0:3 (16:25; 22:25; 22:25)
2 9:30 HWS AZOTY Progress Team MMKS ZAKSA K-K I 3:1 (27:25; 25:22; 22:25; 25:23)
3 11:00 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa 3:0 (25:16; 27:25; 25:17)
4 11:00 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II 4,2 3:0 (25:15; 25:17; 25:16)
5 12:30 HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle KASA 0:3 (14:25; 16:25; 20:25)
6 12:30 HWS AZOTY AmaVolley Bailando Omega Squad 3:0 (25:16; 25:18; 25:16)
7 14:00 HWS AZOTY K+D Rutendorf AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle 3:2 (16:25; 25:15; 23:25; 25:21; 15:13)
8 14:00 HWS AZOTY Volley Team Renomo Voley 3:0 (25:18; 25:17; 25:15)
      2 kolejka  29.10.2017 r.    pauzuje Volley Team  
9 9:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars  MMKS ZAKSA K-K I  0:3 (23:25; 18:25; 20:25)
10 9:30 HWS AZOTY Cewe ETP Bierawa  2:3 (25:22; 23:25; 24:26; 27:25; 9:15)
11 11:00 HWS AZOTY Progress Team 4,2 3:0 (25:14; 25:13; 25:14)
12 11:00 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle KASA  3:0 (25:23; 25:17; 25:13)
13 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II Omega Squad  3:0 (25:16; 25:23; 25:18)
14 12:30 HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  0:3 (25:12; 25:21; 25:13)
15 14:00 HWS AZOTY AmaVolley Bailando Renomo Voley  3:0 (25:23; 29:27; 25:23)
16 14:00 HWS AZOTY K+D Rutendorf Samatix Kędzierzyn-Koźle  3:2 (22:25; 13:25; 25:23; 25:19; 15:6)
      3 kolejka   05.11.2017 r.   pauzuje K+D Rutendorf  
17 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I ETP Bierawa  3:0 (25:22; 25:22; 25:21)
18 9:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars  4,2  3:0 (25:12; 25:16; 25:22)
19 11:00 HWS AZOTY Cewe KASA  1:3 (16:25; 22:25; 26:24; 17:25)
20 11:00 HWS AZOTY Progress Team Omega Squad  3:0 (25:21; 25:10; 25:19)
21 12:30 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:21; 25:20; 25:21)
22 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K II Renomo Voley  3:1 (25:19, 25:18, 21:25; 25:12)
23 14:00 HWS AZOTY KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle Samatix Kędzierzyn-Koźle  0:3 (5:25; 11:25; 15:25)
24 14:00 HWS AZOTY AmaVolley Bailando Volley Team  3:1 (25:20; 24:26; 25:22; 25:15)
      4 kolejka 19.11.2017 r.     pauzuje AmaVolley Bailando  
25 8:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa 4,2   3:0 (25:15; 25:18; 25:20)
26   ODWOŁANY MMKS ZAKSA K-K I KASA  
27 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  Omega Squad  3:2 (25:10; 20:25; 23:25; 25:21; 15:12)
28 13:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Cewe AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  0:3 (12:25; 20:25; 24:26)
29 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team Renomo Voley  3:0 (25:20; 25:15; 25:17)
30 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle Samatix Kędzierzyn-Koźle  3:0 (25:16; 25:21; 25:22)
31 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K II Volley Team  1:3 (20:25; 19:25; 25:21; 19:25)
32 19:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle K+D Rutendorf  0:3 (14:25; 26:28; 13:25)
      5 kolejka 26.11.2017 r.     pauzuje KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
33 8:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE 4,2 KASA  
34 10:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa Omega Squad  
35   HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K I AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  22.11.2017 r. godz. 17.45
36 13:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  Renomo Voley  
37 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Cewe Samatix Kędzierzyn-Koźle  
38 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team Volley Team  
39 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle K+D Rutendorf  
40 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K II AmaVolley Bailando  
      6 kolejka  03.12.2017 r.    pauzuje MMKS ZAKSA K-K II  
41 11:00 HWS AZOTY KASA Omega Squad  
42 9:30 HWS AZOTY 4,2 AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  
42   HWS AZOTY ETP Bierawa Renomo Voley  29.11.2017 r. godz. 18.30
43 11:00 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I Samatix Kędzierzyn-Koźle  
43 12:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars  Volley Team  
44 12:30 HWS AZOTY Cewe K+D Rutendorf  
44 14:00 HWS AZOTY Progress Team AmaVolley Bailando  
45 14:00 HWS AZOTY ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
      7 kolejka 10.12.2017 r.     pauzuje ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
46 8:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Omega Squad AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  
47 10:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE KASA Renomo Voley  
48 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE 4,2 Samatix Kędzierzyn-Koźle  
48 13:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE ETP Bierawa Volley Team  
49 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA K-K I K+D Rutendorf  
49 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Sinclair NoStars  AmaVolley Bailando  
50 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Cewe KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
51 19:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Progress Team MMKS ZAKSA K-K II  
      8 kolejka 17.12.2017r.     pauzuje Progress Team  
52 9:30 HWS AZOTY AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Renomo Voley  
53 9:30 HWS AZOTY Omega Squad Samatix Kędzierzyn-Koźle  
54 11:00 HWS AZOTY KASA Volley Team  
54 11:00 HWS AZOTY 4,2 K+D Rutendorf  
55 12:30 HWS AZOTY ETP Bierawa AmaVolley Bailando  
55 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA K-K I KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
56 14:00 HWS AZOTY Sinclair NoStars  MMKS ZAKSA K-K II  
57 14:00 HWS AZOTY Cewe ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
      9 kolejka      pauzuje Cewe  
58     Renomo Voley Samatix Kędzierzyn-Koźle  
59     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Volley Team  
60     Omega Squad K+D Rutendorf  
61     KASA AmaVolley Bailando  
62     4,2 KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
63     ETP Bierawa MMKS ZAKSA K-K II  
64     MMKS ZAKSA K-K I ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
65     Sinclair NoStars  Progress Team  
      10 kolejka      pauzuje Sinclair NoStars   
66     Samatix Kędzierzyn-Koźle Volley Team  
67     Renomo Voley K+D Rutendorf  
68     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle AmaVolley Bailando  
69     Omega Squad KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
70     KASA MMKS ZAKSA K-K II  
71     4,2 ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
72     ETP Bierawa Progress Team  
73     MMKS ZAKSA K-K I Cewe  
      11 kolejka      pauzuje MMKS ZAKSA K-K I  
74     Volley Team K+D Rutendorf  
75     Samatix Kędzierzyn-Koźle AmaVolley Bailando  
76     Renomo Voley KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
77     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA K-K II  
78     Omega Squad ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
79     KASA Progress Team  
80     4,2 Cewe  
81     ETP Bierawa Sinclair NoStars   
      12 kolejka      pauzuje ETP Bierawa  
82     K+D Rutendorf AmaVolley Bailando  
83     Volley Team KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
83     Samatix Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA K-K II  
84     Renomo Voley ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
84     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Progress Team  
85     Omega Squad Cewe  
85     KASA Sinclair NoStars   
86     4,2 MMKS ZAKSA K-K I  
      13 kolejka      pauzuje 4,2  
87     AmaVolley Bailando KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle  
88     K+D Rutendorf MMKS ZAKSA K-K II  
89     Volley Team ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
89     Samatix Kędzierzyn-Koźle Progress Team  
90     Renomo Voley Cewe  
90     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   
91     Omega Squad MMKS ZAKSA K-K I  
92     KASA ETP Bierawa  
      14 kolejka      pauzuje KASA  
93     KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA K-K II  
94     AmaVolley Bailando ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
95     K+D Rutendorf Progress Team  
95     Volley Team Cewe  
96     Samatix Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   
96     Renomo Voley MMKS ZAKSA K-K I  
97     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa  
98     Omega Squad 4,2  
      15 kolejka      pauzuje Omega Squad  
99     MMKS ZAKSA K-K II ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle  
100     KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle Progress Team  
101     AmaVolley Bailando Cewe  
102     K+D Rutendorf Sinclair NoStars   
103     Volley Team MMKS ZAKSA K-K I  
104     Samatix Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa  
105     Renomo Voley 4,2  
106     AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle KASA  
      16 kolejka      pauzuje AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  
107     ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle Progress Team  
108     MMKS ZAKSA K-K II Cewe  
109     KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   
110     AmaVolley Bailando MMKS ZAKSA K-K I  
111     K+D Rutendorf ETP Bierawa  
112     Volley Team 4,2  
113     Samatix Kędzierzyn-Koźle KASA  
114     Renomo Voley Omega Squad  
      17 kolejka      pauzuje Renomo Voley  
108     Progress Team Cewe  
109     ETP TPelbud Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars   
110     MMKS ZAKSA K-K II MMKS ZAKSA K-K I  
111     KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle ETP Bierawa  
112     AmaVolley Bailando 4,2  
113     K+D Rutendorf KASA  
114     Volley Team Omega Squad  
115     Samatix Kędzierzyn-Koźle AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle  

terminarz do pobrania

terminy kolejek mogą ulec zmianie

3:0 (25:15; 25:18; 25:20)
Siatkówka
Wyniki

Tabela

tabela4 1

MVP

 

sprawdź

Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn 2016/2017

Siatkówka
Regulamin:
Wyniki

Tabela po sezonie zasadniczymtabela13

wyniki1903

 

26.03.2017 Hala Sportowa "Śródmieście" FINAŁY

mecz o III miejsce godz. 12.00

SINCALIR NOSTARS - ETP MADEJ PAK  2:3 (20:25, 18:25, 25:20, 25:22, 8:15)

mecz o I miejsce godz. 14.00

PROGRESS TEAM - ZAKSA OLDBOYS 1:3 (25:20, 15:25, 19:25, 15:25)

 

Sprawdź wyniki i terminarz

MVP

Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn 2015/2016

 

 

18-10-2015,
Siatkówka

P1150845a

SEZON 2015/2016

I MIEJSCE ZAKSA OLDBOYS

II MIEJSCE AMAVOLLEY KĘDZIERZYN-KOŹLE

III MIEJSCE ETP SAMATIX

IV MIEJSCE SINCLAIR NOSTARS

08.05.2016 R.

MECZ O I MIEJSCE

ZAKSA OLDBOYS-AMAVOLLEY KĘDZIERZYN-KOŹLE 3:1 (25:20, 28:30, 25:20, 25:13)

MECZ O III MIEJSCE

SINCLAIR NOSTARS-ETP SAMATIX 0:3 (19:25, 25:18, 20:25, 22:25)

Regulamin:
Oświadczenie
Wyniki

 

tabela11kolejka

 

MVP

mvp sezon

   

Grafik

 

terminarz sezon

Copyright © MOSiR 2015. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Zrozumiałem

Created with Joomla in Innovation-Technologies.pl

Wpisz szukaną frazę

Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me