Od dnia 1 czerwca 2009 roku do odwołania, siedziba główna MOSiR zostaje przeniesiona na Stadion sportowy KUŹNICZKA, ul. Grunwaldzka 71

Strefa kibica
IV Wakacyjny Turniej Szachowy
MOSiR

Na starcie IV Wakacyjnego Turnieju Szachowego zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu stanęło 8 zawodników. Turniej rozegrano systemem kołowym, natomiast tempo gry wynosiło 10 minut dla zawodnika.

Klasyfikację ogólną wygrał Bronisław Wąsik, na drugim miejscu uplasował się Aleksander Nowak, trzecie miejsce zajął Adam Kolender.

Wśród uczniów najlepszym zawodnikiem okazał się Adam Kolender, drugi był Marek Kolender, trzecie miejsce zajął Adam Bujak. Na czwartym miejscu uplasował się Tomasz Foremniak. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Mistrzostwa Miasta Amatorów w tenisie ziemnym - wyniki
MOSiRW dniach 30-31.08.2014 odbyły się Mistrzostwa Miasta Amatorów w tenisie ziemnym były to już III rozgrywki, które odbywają się na kortach tenisowych w Azotach.
Piknik Seniora
JESIENNA AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
MOSiR

W okresie jesiennym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu organizuje Amatorską Ligę Piłki Nożnej. Chętnych do rywalizacji serdecznie zapraszamy, a informacje dotyczące rozgrywek dostępne są w dziale DOWNLOAD pt. Regulamin Jesiennej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.