Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"

Kontakt

 

Adres: 47-220 Kędzierzyn-Koźle, al. Jana Pawła II 29
E-mail: sekretariat@mosirkk.pl
Telefon: +48 77 472 31 38 
Faks: +48 77 472 31 38 

Dyrektor
Zenona Kuś
e-mail: zenona.kus@mosirkk.pl

Sekretariat
tel./fax 77 472 31 38
Numery wewnętrzne
106 - Portiernia
112 - Fax (całodobowy)
e-mail: sekretariat@mosirkk.pl

Główna Księgowa
Gabriela Wieczorek
e-mail: gabriela.wieczorek@mosirkk.pl

Księgowość
tel. 77 472 31 38 kadry wew. 103, faktury wew. 104, płace wew. 105

e-mail: ksiegowosc@mosirkk.pl


Kierownik Działu Markietingu i Organizacji Imprez Sportowych
Anna Prus
e-mail: anna.prus@mosirkk.pl
tel.: 881 302 450
Dział Marketingu i Organizacji Imprez Sportowych
tel. 77 472 54 80
tel. 77 472 54 81
fax. 77 472 54 88
e-mail: sport@mosirkk.pl

Kierownik Zespołu Boisk Sportowych i Obiektów "Azoty"
Lesław Drobny
e-mail: leslaw.drobny@mosirkk.pl
tel.: 694 489 151
Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
tel. 77 405 41 01 - kierownik obiektu - wynajęcie obiektu
tel. 77 405 41 20 - ochrona obiektu
tel. 77 405 41 21 - sauna
tel. 77 405 41 33 - kręgielnia
tel. 77 405 41 35 - siłownia
e-mail: hala.azoty@mosirkk.pl
Moje Boisko - "Orlik 2012"
Boisko "Orlik" ul. Skarbowej tel. 607 878 590
Boisko "Orlik" ul. 9 Maja tel. 694 489 157
Boisko "Orlik" al. Partyzantów tel. 881 302 342

Kierownik Zespołu Obiektów "Śródmieście"
Maciej Damboń
e-mail: maciej.dambon@mosirkk.pl
tel.: 694 489 156
Kryta Pływalnia
tel. 77 483 34 74
e-mail: plywalnia@mosirkk.pl
Hala Sportowa "Śródmieście"
tel. 77 481 60 74


Kierownik Zespołu Stadionów Sportowych
Zbigniew Tokarski
e-mail: zbigniew.tokarski@mosirkk.pl
tel.: 694 489 150
Stadiony sportowe
tel. 77 472 31 38 - kierownik stadionów - Stadion KUŹNICZKA
e-mail: stadiony@mosirkk.pl

Godziny pracy:

Biura czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.
Godziny otwarcia poszczególnych obiektów i sal udostępnianych publicznie znajdują się pod linkiem danego obiektu.