Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"

Siatkówka

Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn sezon 2018/2019

Nr meczu Godzina Miejsce Home Away Wynik
    1 kolejka   21.10.2018 r.     
1 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA I Caparol - Progress Team  1:3 (25:23 19:25 28:30 23:25)
2 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA II Bailando   0:3 (12:25 19:25 10:25)
3 11:00 HWS AZOTY ETP TP-elbud ZSŻŚ K-K  3:0 (25:20 25:16 25:12) 
4 11:00 HWS AZOTY SINCLAIR NoStars Beniaminek K-K 3:2 (18:25 20:25 25:16 25:23 15:6) 
5 12:30 HWS AZOTY Samatix AZYMEK Zdzieszowice  1:3 (25:19 22:25 20:25 17:25)
6 12:30 HWS AZOTY CEWE BERGER VOLLEY 3:0 (25:23 25:21 25:22) 
7 14:00 HWS AZOTY AKS EMDE K-K VITRONIC Polska Hotel Hugo 3:2 (17:25 22:25 29:27 25:18 16:14) 
    2 kolejka   28.10.2018 r.     
8 8:30 HWS AZOTY VITRONIC Polska Hotel Hugo MMKS ZAKSA I  2:3 (27:25 20:25 18:25 25:19 10:15)
9 10:00 HWS AZOTY BERGER VOLLEY AKS EMDE K-K  0:3 (19:25 16:25 10:25)
10 11:30 HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice CEWE  3:0 (25:16 25:22 25:12)
11 13:00 HWS AZOTY Beniaminek K-K Samatix  1:3 (20:25 19:25 25:21 13:25)
12 14:30 HWS AZOTY ZSŻŚ K-K SINCLAIR NoStars  3:2 (27:25 21:25 21:25 30:28 15:13)
13 27.10 17:00 HWS AZOTY Bailando  ETP TP-elbud  0:3 (15:25 13:25 21:25)
14

27.10
18:30

HWS AZOTY Caparol - Progress Team MMKS ZAKSA II  3:0 (25:13 25:20 25:16)
    3 kolejka 04.11.2018 r.    
15 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA I MMKS ZAKSA II  3:0 (25:12 25:15 25:10)
16 9:30 HWS AZOTY ETP TP-elbud Caparol - Progress Team  2:3 (26:28 23:25 25:18 25:23 10:15)
17 11:00 HWS AZOTY SINCLAIR NoStars Bailando   0:3 (16:25 19:25 23:25)
18 11:00 HWS AZOTY Samatix ZSŻŚ K-K
3:2 (25:19 24:26 21:25 25:14 15:8)
19 12:30 HWS AZOTY CEWE Beniaminek K-K  0:3 (18:25 21:25 18:25)
20 12:30 HWS AZOTY AKS EMDE K-K AZYMEK Zdzieszowice  3:2 (20:25 25:23 25:23 24:26 15:10)
21 14:00 HWS AZOTY VITRONIC Polska Hotel Hugo BERGER VOLLEY  3:0 (25:20 25:18 25:16)
    4 kolejka 18.11.2018 r.    
22 9:30 HWS AZOTY BERGER VOLLEY MMKS ZAKSA I  0:3 (17:25 12:25 14:25)
23 9:30 HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice VITRONIC Polska Hotel Hugo  0:3 (21:25 15:25 16:25)
24 11:00 HWS AZOTY Beniaminek K-K AKS EMDE K-K  3:1 (25:15 24:26 25:16 25:21)
25 11:00 HWS AZOTY ZSŻŚ K-K CEWE  3:1 (25:19 23:25 25:21 25:23)
26 12:30 HWS AZOTY Bailando  Samatix  3:2 (20:25 25:19 33:35 25:19 15:13)
27 12:30 HWS AZOTY Caparol - Progress Team SINCLAIR NoStars  3:1 (19:25 25:23 25:21 25:23)
28 14:00 HWS AZOTY MMKS ZAKSA II ETP TP-elbud  0:3 (16:25 9:25 19:25)
    5 kolejka 25.11.2018 r.    
29 8:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA I ETP TP-elbud  3:1 (25:20 25:12 24:26 25:21)
30 10:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE SINCLAIR NoStars MMKS ZAKSA II  3:0 (25:16 25:12 25:15)
31 11:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Samatix Caparol - Progress Team  1:3 (15:25 23:25 25:16 22:25)
32 13:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE CEWE Bailando   0:3 (21:25 19:25 13:25)
33 15:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE AKS EMDE K-K ZSŻŚ K-K  3:0 (25:19 25:22 25:19)
34 17:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE VITRONIC Polska Hotel Hugo Beniaminek K-K  3:1 (25:21 36:34 17:25 26:24)
35 19:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE BERGER VOLLEY AZYMEK Zdzieszowice  0:3 (21:25 19:25 11:25)
    6 kolejka 02.12.2018 r.    
36 9:30 HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice MMKS ZAKSA I  3:1 (24:26 25:15 25:18 25:17)
37 9:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Beniaminek K-K BERGER VOLLEY  3:0 (25:21 25:13 25:17)
37 11:00 HWS AZOTY ZSŻŚ K-K VITRONIC Polska Hotel Hugo  2:3 (52:21 17:25 25:20 23:25 10:15)
38 11:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Bailando  AKS EMDE K-K  1:3 (20:25 26:24 18:25 21:25)
38 12:30 HWS AZOTY Caparol - Progress Team CEWE  3:0 (25:15 25:23 25:17)
39 12:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA II Samatix  3:2 (25:18 17:25 25:19 22:25 15:12)
39 14:00 HWS AZOTY ETP TP-elbud SINCLAIR NoStars  3:2 (17:25 25:20 25:22 19:25 15:13)
    7 kolejka 09.12.2018 r.    
40 9:30 HWS AZOTY SINCLAIR NoStars MMKS ZAKSA I  3:0 (25:0 25:0 25:0)
41 9:30 HWS AZOTY Samatix ETP TP-elbud  1:3 (17:25 25:22 21:25 14:25)
42 11:00 HWS AZOTY CEWE MMKS ZAKSA II  3:0 (25:16 25:11 25:18)
42 11:00 HWS AZOTY AKS EMDE K-K Caparol - Progress Team  2:3 (22:25 19:25 25:18 25:22 14:16)
43 12:30 HWS AZOTY VITRONIC Polska Hotel Hugo Bailando   3:1 (25:21 25:15 21:25 25:15)
43 12:30 HWS AZOTY BERGER VOLLEY ZSŻŚ K-K  1:3 (21:25 26:24 20:25 18:25)
44 14:00 HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice Beniaminek K-K  0:3 (20:25 15:25 18:25)
    8 kolejka 16.12.2018 r.    
45 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA I Beniaminek K-K  
46 9:30 HWS AZOTY ZSŻŚ K-K AZYMEK Zdzieszowice  
47 11:00 HWS AZOTY Bailando  BERGER VOLLEY  
47 11:00 HWS AZOTY Caparol - Progress Team VITRONIC Polska Hotel Hugo  
48 12:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA II AKS EMDE K-K  
48 12:30 HWS AZOTY ETP TP-elbud CEWE  
49 14:00 HWS AZOTY SINCLAIR NoStars Samatix  
    9 kolejka 13.01.2019 r.     
50   HWS AZOTY Samatix MMKS ZAKSA I  
51   HWS AZOTY CEWE SINCLAIR NoStars  
52   HWS AZOTY AKS EMDE K-K ETP TP-elbud  
53   HWS AZOTY VITRONIC Polska Hotel Hugo MMKS ZAKSA II  
54   HWS AZOTY BERGER VOLLEY Caparol - Progress Team  
55   HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice Bailando   
56   HWS AZOTY Beniaminek K-K ZSŻŚ K-K  
    10 kolejka 27.01.2019 r.     
57   HWS AZOTY MMKS ZAKSA I ZSŻŚ K-K  
58   HWS AZOTY Bailando  Beniaminek K-K  
59   HWS AZOTY Caparol - Progress Team AZYMEK Zdzieszowice  
60   HWS AZOTY MMKS ZAKSA II BERGER VOLLEY  
61   HWS AZOTY ETP TP-elbud VITRONIC Polska Hotel Hugo  
62   HWS AZOTY SINCLAIR NoStars AKS EMDE K-K  
63   HWS AZOTY Samatix CEWE  
    11 kolejka 10.02.2019 r.    
64   HWS AZOTY CEWE MMKS ZAKSA I  
65   HWS AZOTY AKS EMDE K-K Samatix  
66   HWS AZOTY VITRONIC Polska Hotel Hugo SINCLAIR NoStars  
67   HWS AZOTY BERGER VOLLEY ETP TP-elbud  
68   HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice MMKS ZAKSA II  
69   HWS AZOTY Beniaminek K-K Caparol - Progress Team  
70   HWS AZOTY ZSŻŚ K-K Bailando   
    12 kolejka 17.02.2019 r.     
71   HWS AZOTY MMKS ZAKSA I Bailando   
72   HWS AZOTY Caparol - Progress Team ZSŻŚ K-K  
73   HWS AZOTY MMKS ZAKSA II Beniaminek K-K  
74   HWS AZOTY ETP TP-elbud AZYMEK Zdzieszowice  
75   HWS AZOTY SINCLAIR NoStars BERGER VOLLEY  
76   HWS AZOTY Samatix VITRONIC Polska Hotel Hugo  
77   HWS AZOTY CEWE AKS EMDE K-K  
    13 kolejka 24.02.2019 r.    
78   HWS AZOTY AKS EMDE K-K MMKS ZAKSA I  
79   HWS AZOTY VITRONIC Polska Hotel Hugo CEWE  
80   HWS AZOTY BERGER VOLLEY Samatix  
81   HWS AZOTY AZYMEK Zdzieszowice SINCLAIR NoStars  
82   HWS AZOTY Beniaminek K-K ETP TP-elbud  
83   HWS AZOTY ZSŻŚ K-K MMKS ZAKSA II  
84   HWS AZOTY Bailando  Caparol - Progress Team  

DRUŻYNY SEZON 2018/2019

Beniaminek Kędzierzyn-Koźle: Krystian Blot (kapitan), Przemek Raubo, Mikołaj Sarnecki, Wiesław Zembrzycki, Marek Zawadzki, Aleksander Januszkiewicz, Grzegorz Barciak, Piotr Szczodruch, Lesław Drobny,Przemysław Koziński, Krzysztof Harupa, Jarosław Hyłek.

ETP TP-elbud: Rafał Gramala (kapitan), Sebastian Giezek, Paweł Płocki, Mateusz Jurek, Jarosław Gorywoda, Mateusz Nowak, Łukasz Homoncik, Marcin Wiatrzyk, Miłosz Horoszkiewicz, Michał Parzonka, Łukasz Kowalski, Mateusz Kapłan.

Samatix: Mateusz Hadelko (kapitan), Anna Jarzombek, Mateusz Dudek, Radosław Konowrocki, Piotr Mrachacz, Mateusz Sypek, Artur Wyrwoł, Szczepan Piotrowski, Dawid Taul, Wojciech Kapusta, Paweł Kajca, Bartłomiej Wojas, Krystian Kisielewski.

Bailando: Tomasz Szkudlarek (kapitan), Bartosz Szkudlarek, Damian Wojdat, Piotr Kwaśniewski, Grzegorz Wilga, Paweł Koziura, Przemysław Pendziałek, Patryk Oczoś, Mariusz Pyć, Adam Domin, Radosław Zbierski, Damian Tkaczyk, Łukasz Noculak, Paweł Kulesa.

Vitronic Polska Hotel Hugo: Michał Żuchora (kapitan), Bartosz Sobolewski, Sylwester Semeniuk, Piotr Krauze, Arkadiusz Kołt, Szymon Zamszyn, Adam Jankowski, Ireneusz Krawiec, Maciej Sosiński, Krzysztof Wanat, Jacek Krauze, Tomasz Olszewski, Damian Kwaśniawski, Sebastian Wiencek.

AKS EMDE Kędzierzyn-Koźle: Przemysław Woźniak (kapitan), Tomasz Piechaczek, Jacek Hałgas, Dariusz Kolenda, Adam Świastek, Tomasz Krzysica, Rafał Jęczmyk, Michał Dołbik, Paweł Różański, Przemysław Borecki, Marcin Kasprzycki, Marcin Jęczmyk.

Azymek Zdzieszowice: Piotr Borowy (kapitan), Dariusz Pająk, Tomasz Płocki, Damian Hyla, Marcin Jońca, Łukasz Gajda, Marek Szpak, Michał Szpak, Jarek Madzia, Adrian Baran.

Berger Volley: Krzysztof Lipniacki (kapitan), Krzysztof Mnich, Andrzej Matyjaszek, Łukasz Skrobich, Michał Grabowski, Rafał Gruszecki, Kacper Wróbel, Marcin Żebrowski, Łukasz Janiczek, Marek Kędziora, Krzysztof Chromczak, Michał Barbarski, Kacper Dzedzej, Roman Jakubiec.

Sinclair NoStars: Dariusz Błachut (kapitan), Robert Banach, Michał Wojtyczka, Tomasz Antczak, Mateusz Krut, Bartosz Kling, Tomasz Grad, Karol Łępicki, Aleksander Wąsik, Mateusz Skrzypczak, Piotr Szczucki, Robert Stokłosa, Tomasz Wołkowiecki.

CEWE: Marek Żyńczak (kapitan), Marek Żyńczak, Adrian Stolarek, Zbigniew Zborowski, Marcin Bojaryn, Maciej Zdrodowski, Dawid Wydra, Radosław Kornelak, Jakub Brędkiewicz, Sławomir Kremek, Jakub Moc, Radosław Osmanowicz.

Caparol - Progress Team: Krzysztof Pyć (kapitan), Tomasz Kieś, Dawid Ładak, Bartek Kozicki, Mateusz Cichoń, Łukasz Suszek, Tomasz Kowalczyk, Damian Główka, Michał Morzyński, Dawid Jurek, Kamil Styś, Jakub Staudt.

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu: Wojciech Gabryś (kapitan), Jan Śliwak, Przemysław Łupak, Aleksander Swacha, Dominik Hanak, Szymon Adler, Wojciech Rajski, Kacper Haczek, Michał Złoty.

MMKS I Zaksa

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn. Zgłoszenia drużyn do 26.09.2018 r.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.