Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"

Siatkówka

Mistrzostwa Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn sezon 2019/2020

Zapraszamy drużyny do udziału w Mistrzostwach Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn w sezonie 2019/2020.

Zgłoszenia przyjmowane do dnia 22.09.2019 r.

- Jana Pawła II 29 – Hala Sportowa „Śródmieście” pok. nr 7, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -14.30

- e-mail: sport@mosirkk.pl.

W celu zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić zał. nr 3

Terminarz 2019/2020

Nr meczu

Kolejka 1: 2019-10-13

 Godzina  Miejsce  Home  Away
1 9:30 HWS AZOTY Boramax Team MMKS ZAKSA  3:0 (25:9 25:19 25:22)
2 9:30 HWS AZOTY Caparol Progress-Team Berger Volley  3:0 (25:15 25:17 25:19)
3 11:00 HWS AZOTY Artivent AZT POWER  3:0 (25:1 25:6 25:7)
4 11:00 HWS AZOTY ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle Vitronic Polska  3:0 (25:14 25:20 25:19)
5 12:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle  2:3 (21:25 25:20 22:25 26:24 9:15)
6 12:30 HWS AZOTY Titans Volleyball Team SKRA Kędzierzyn-Koźle  3:0 (30:28 25:16 25:22)
 Kolejka 2: 2019-10-20        
7 9:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE MMKS ZAKSA SKRA Kędzierzyn-Koźle  
8 11:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle Titans Volleyball Team  
9 12:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE Vitronic Polska Sinclair NoStars  
10 14:30 HS ŚRÓDMIEŚCIE AZT POWER ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle  
11 16:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Berger Volley Artivent  
12 17:00 HS ŚRÓDMIEŚCIE Boramax Team Caparol Progress-Team  
Kolejka 3: 2019-11-10        
13 9:30 HWS AZOTY Caparol Progress-Team MMKS ZAKSA  
14 9:30 HWS AZOTY Artivent Boramax Team  
15 11:00 HWS AZOTY ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle Berger Volley  
16 11:00 HWS AZOTY Sinclair NoStars AZT POWER  
17 12:30 HWS AZOTY Titans Volleyball Team Vitronic Polska  
18 12:30 HWS AZOTY SKRA Kędzierzyn-Koźle FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle  
 Kolejka 4: 2019-11-17        
19 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle  
20 9:30 HWS AZOTY Vitronic Polska SKRA Kędzierzyn-Koźle  
21 11:00 HWS AZOTY AZT POWER Titans Volleyball Team  
22 11:00 HWS AZOTY Berger Volley Sinclair NoStars  
23 12:30 HWS AZOTY Boramax Team ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle  
24 12:30 HWS AZOTY Caparol Progress-Team Artivent  
 Kolejka 5: 2019-12-01        
25 9:30 HWS AZOTY Artivent MMKS ZAKSA  
26 9:30 HWS AZOTY ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle Caparol Progress-Team  
27 11:00 HWS AZOTY Sinclair NoStars Boramax Team  
28 11:00 HWS AZOTY Titans Volleyball Team Berger Volley  
29 12:30 HWS AZOTY SKRA Kędzierzyn-Koźle AZT POWER  
30 12:30 HWS AZOTY FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle Vitronic Polska  
 Kolejka 6        
31 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA Vitronic Polska  
32 9:30 HWS AZOTY AZT POWER FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle  
33 11:00 HWS AZOTY Berger Volley SKRA Kędzierzyn-Koźle  
34 11:00 HWS AZOTY Boramax Team Titans Volleyball Team  
35 12:30 HWS AZOTY Caparol Progress-Team Sinclair NoStars  
36 12:30 HWS AZOTY Artivent ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle  
 Kolejka 7        
37 9:30 HWS AZOTY ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle MMKS ZAKSA  
38 9:30 HWS AZOTY Sinclair NoStars Artivent  
39 11:00 HWS AZOTY Titans Volleyball Team Caparol Progress-Team  
40 11:00 HWS AZOTY SKRA Kędzierzyn-Koźle Boramax Team  
41 12:30 HWS AZOTY FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle Berger Volley  
42 12:30 HWS AZOTY Vitronic Polska AZT POWER  
 Kolejka 8        
43 9:30 HWS AZOTY MMKS ZAKSA AZT POWER  
44 9:30 HWS AZOTY Berger Volley Vitronic Polska  
45 11:00 HWS AZOTY Boramax Team FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle  
46 11:00 HWS AZOTY Caparol Progress-Team SKRA Kędzierzyn-Koźle  
47 12:30 HWS AZOTY Artivent Titans Volleyball Team  
48 12:30 HWS AZOTY ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars  
 Kolejka 9        
49   HWS AZOTY Sinclair NoStars MMKS ZAKSA  
50   HWS AZOTY Titans Volleyball Team ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle  
51   HWS AZOTY SKRA Kędzierzyn-Koźle Artivent  
52   HWS AZOTY FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle Caparol Progress-Team  
53   HWS AZOTY Vitronic Polska Boramax Team  
54   HWS AZOTY AZT POWER Berger Volley  
Kolejka 10        
55   HWS AZOTY MMKS ZAKSA Berger Volley  
56   HWS AZOTY Boramax Team AZT POWER  
57   HWS AZOTY Caparol Progress-Team Vitronic Polska  
58   HWS AZOTY Artivent FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle  
59   HWS AZOTY ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle SKRA Kędzierzyn-Koźle  
60   HWS AZOTY Sinclair NoStars Titans Volleyball Team  
 Kolejka 11        
61   HWS AZOTY Titans Volleyball Team MMKS ZAKSA  
62   HWS AZOTY SKRA Kędzierzyn-Koźle Sinclair NoStars  
63   HWS AZOTY FitCake Samatix Bailando Kędzierzyn-Koźle ETP TP-elbud Kędzierzyn-Koźle  
64   HWS AZOTY Vitronic Polska Artivent  
65   HWS AZOTY AZT POWER Caparol Progress-Team  
66   HWS AZOTY Berger Volley Boramax Team  

DRUŻYNY SEZON 2019/2020

Caparol - Progress Team: Krzysztof Pyć (kapitan), Tomasz Kieś, Paweł Koziura, Dawid Ładak, Bartek Kozicki, Bartosz Szkudlarek, Jakub Staudt, Kamil Styś, Mateusz Cichoń, Andrzej Maciejewski, Patryk Oczoś, Michał Ciszewski, Dawid Jurek

Artivent: Michał Stogniew (kapitan), Agata Wilk, Piotr Stogniew, Tomasz Malczewski, Michał Jankowski, Jarosław Gorywoda, Mateusz Kapłan, Miłosz Horoszkiewicz, Tomasz Antczak, Łukasz Homoncik, Andrzej Kuźma, Mariusz Dydfeld, Michał Cymerman, Sebastian Sobczak.

ETP TP-elbud: Rafał Gramala (kapitan), Mateusz Nowak, Michał Parzonka, Mariusz Pyć, Wojciech Jurkowski, Dominik Stychno, Maciej Polak, Łukasz Kowalski, Paweł Płocki, Paweł Janicki, Mateusz Jurek, Damian Wojdat.

Sinclair NoStars: Dariusz Błachut (kapitan), Mateusz Skrzypczak, Michał Wojtyczka, Kamil Kręcichwost, Mateusz Krut, Bartosz Kling, Tomasz Grad, Karol Łępicki, Aleksander Wąsik, Piotr Szczucki, Robert Stokłosa, Robert Banach.

Marek Żyńczak (kapitan), Marek Żyńczak, Adrian Stolarek, Jakub Moc, Maciej Zdrodowski, Marcin Bojaryn, Radosław Osmanowicz, Rafał Gruszecki, Sławomir Kramek, Zbigniew Zborowski.

Skra Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Janiczek (kapitan), Robert Pulewski, Grzegorz Rodzik, Sławomir Jaworski, Ireneusz Werdin, Rafał Gruszecki, Michał , Dawid Kołt, Łukasz Gruntkowski, Krzysztof Gajewski, Rafał Wojdat, Mirosław Rodzik.

Vitronic Polska: Michał Żuchora (kapitan), Bartosz Sobolewski, Krzysztof Wanat, Sylwester Semeniuk, Piotr Krauze, Arkadiusz Kołt, Adam Jankowski, Tomasz Olszewski, Rafał Gondek, Michał Gniatkowski, Mateusz Przybylski, Przemysław Woźniak, Michał Dołbik.

AZT Power: Bartosz Mitura, Kacper Bednarz, Piotr Chromik, Olivier Morcinek, Jakub Talma, Dawid Maluśki, Wojtek Pietrowski, Kamil Kiszka.

Berger Volley: Krzysztof Lipniacki (kapitan), Krzysztof Mnich, Andrzej Matyjaszek, Łukasz Skrobich, Kacper Wróbel, Patryk Stępień, Marcin Żebrowski, Jakub Górecki, Roman Jakubiec.

Boramax Team: Krystian Blot (kapitan), Przemysław Raubo, Aleksander Januszkiewicz, Michał Janowski, Sławomir Skrzypiec, Przemysław Borecki.