Zapraszamy na obiekty

Hala Widowiskowo-Sportowa "Azoty"
Kryta Pływalnia
Stadion Sportowy "Kuźniczka"
Wodne oKKo

Koszykówka

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Miasta w koszykówce pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle

Mecze odbędą się w Zespole Szkół Nr 1 w Koźlu przy ul. Skarbowej.

Pierwsza kolejka już 19 listopada.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 6.11.2022 r. - szczegóły w regulaminie

 

 

KOLEJKA

mecz

data

godz.

 drużyny

 wynik

I

1

19 lis 22

14:00

LP BROS

  55:13

(10:0; 15:5; 12:6; 18:2)

 

 

 

OIOM

2

19 lis 22

15:00

SPOCONE NALEŚNIKI

 25:45

(6:8; 5:12; 4:10; 10:15) 

 

 

 

RYCERZE ORTALIONU

3

19 lis 22

16:00

DAWKA KOŹLE

  50:12 

(6:2; 13:3; 12:7; 19:0)

 

 

 

AZ BASKETBALL

4

19 lis 22

17:00

LO 1

  20:40

(2:11; 11:14; 5:4; 2;11)

 

 

 

GOATS

II

5

3 gru 22

14:00

AZ BASKETBALL

 

 

 

 

LO 1

 

6

3 gru 22

15:00

GOATS

 

 

 

 

OIOM

 

7

3 gru 22

16:00

DAWKA KOŹLE

 

 

 

 

RYCERZE ORTALIONU

 

8

3 gru 22

17:00

LP BROS

 

 

 

 

SPOCONE NALEŚNIKI

 

III

9

 

14:00

DAWKA KOŹLE

 

 

 

 

LP BROS

 

10

 

15:00

SPOCONE NALEŚNIKI

 

 

 

 

OIOM

 

11

 

16:00

LO 1

 

 

 

 

RYCERZE ORTALIONU

 

12

 

17:00

GOATS

 

 

 

 

AZ BASKETBALL

 

IV

13

 

14:00

RYCERZE ORTALIONU

 

 

 

 

GOATS

 

14

 

15:00

LP BROS

 

 

 

 

LO 1

 

15

 

16:00

SPOCONE NALEŚNIKI

 

 

 

 

DAWKA KOŹLE

 

16

 

17:00

OIOM

 

 

 

 

AZ BASKETBALL

 

V

17

 

14:00

LO 1

 

 

 

 

SPOCONE NALEŚNIKI

 

18

 

15:00

GOATS

 

 

 

 

LP BROS

 

19

 

16:00

DAWKA KOŹLE

 

 

 

 

OIOM

 

20

 

17:00

AZ BASKETBALL

 

 

 

 

RYCERZE ORTALIONU

 

VI

21

 

14:00

OIOM

 

 

 

 

RYCERZE ORTALIONU

 

22

 

15:00

LP BROS

 

 

 

 

AZ BASKETBALL

 

23

 

16:00

SPOCONE NALEŚNIKI

 

 

 

 

GOATS

 

24

 

17:00

DAWKA KOŹLE

 

 

 

 

LO 1

 

VII

25

 

 

LO 1

 

 

 

 

OIOM

 

26

 

 

GOATS

 

 

 

 

DAWKA KOŹLE

 

27

 

 

AZ BASKETBALL

 

 

 

 

SPOCONE NALEŚNIKI

 

28

 

 

RYCERZE ORTALIONU

 

 

 

 

LP BROS

 
 

29

PLAY-OFF

 

   
 

 

 

   
 

30

PLAY-OFF

 

   
 

 

 

   
 

31

O III MIEJSCE

 

 

 
 

 

 

 

 
 

32

O I MIEJSCE